Masło orzechowe i kaczor Donald


Możesz również polubić…

12 komentarzy

 1. kuna78 pisze:

  Ależ to był dobry tekst! Kobieto, powinnaś bloga parentingowego prowadzić, czytałabym! 🙂

 2. kasia pisze:

  Nie wiedziałam, że tak łatwo zrobić masło orzechowe

 3. cyran pisze:

  Jeżu! jak ja lubię masło orzechowe – spróbuj koniecznie na chlebie z plasterkami banana. Mega!

 4. kasia pisze:

  Masło super, też lubię, ale co do bajek to się ośmielę mieć inne zdanie. Nie wiem jaki kanał z bajkami dla dzieci mają Twoi znajomi, ale ja(mam tv, a to takie niemodne dziś!) włączam mojemu dziecku TVP ABC. Jest to jeden z kanałów tematycznych na platformie cyfrowej TV polskiej, który obecnie jest dostępny dla każdego i jestem nim zachwycona! Są tam wszystkie wymienione przez Ciebie bajki, głownie polskie; Reksio, Bolek i Lolek, Pszczółka Maja, Smerfy, Gumisie itp. Nie ma tam głupkowatych produkcji typu Hanna Montanna, Violetta i inne takie. Ja też kiedyś włączałam dziecku bajki na You Tube, ale jak sama zauważyłaś, trzeba uważać bo nie wszystko się nadaje, a tu nie ma takiej obawy bo to są bajki naszego dzieciństwa, więc wcale ten telewizor nie jest taki zły, w końcu człowiek ma prawo wyboru i nie musi oglądać wszystkiego jak leci. Niestety, ale internet niesie o wiele więcej zagrożeń i jest w nim niestety wszystko, a w dzisiejszych czasach internet ma niemal każdy i to jest ok, a jak masz tv to już obciach, bo to taka nowa moda pseudointeligentów, Pozdrawiam.

  • Agata pisze:

   Kasiu,
   oj tam, oj tam zaraz pseudointeligentów…. 🙂 Nie wiem, jakie kanały mają znajomi, nie pamiętam – takie właśnie z programami typu Hannah Montana, ale i dzieci mają nieco starsze 5+. Faktycznie, podobno TVP ABC daje radę – a jak tam wygląda kwestia reklam? Bombardowanie dzieci reklamami jest w mojej opinii nieetyczne, bo one sobie z nimi zwyczajnie nie radzą i do tego bardzo kłopotliwe dla rodziców. Szczególnie w okresie przedświątecznym robi się horror z cyklu „Ja chcę, kup mi”.
   Co do internetu – jest w nim wszystko, co dobre i wszystko, co złe. No YT łatwo pozbyć się reklam. Na szczęście moje dzieci są jeszcze na tyle małe, że się samodzielnie w nim nie poruszają.
   Dzięki za komentarz, pozdrawiam serdecznie 🙂

 5. Buszek pisze:

  NIe jesteś sama. Ja też nie mam w domu telewizora i sama decyduje co ogląda moje dziecko. Dziękuję za japońską papkę w Tv. A masło orzechowe wygląda przepysznie. 🙂

 6. Łukasz pisze:

  Domowe zawsze najlepsze! Patrząc na Twoje już nigdy nie mam ochoty sięgnąć po sklepowy słoik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *