Jagodzianki


Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Natalie pisze:

    Najlepsze drożdżówki! Jagodzianki górą 😉

  2. No to ja zaskoczę, bo mieszkam w jednej z miejscowości ościennych i u nas litr kosztuje 15 zł, a litr to ok. 450 g … więc we Wrocławiu wcale nie tak drogo:) … ale dla jagodzianek warto wydac i 15 zł:). Pozdrawiam

Skomentuj Jolanta Szyndlarewicz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

banner